+48 788-716-454

Nasze ostatnie realizacje

Litery blokowe, logo 3D
Litery blokowe - Reklama na elewacji

Dobrze widoczny napis na budynku pozwala dostrzec oznaczenie siedziby przedsiębiorstwa lub firmy. Każdy klient może zamówić sobie logotypy, które dzięki współczesnym technologiom wytwarzania pozwalają na uzyskanie pożądanego ich kształtu czy sposobu oświetlania LED. Kluczowy jest jednak materiał, z którego zostaną wykonane litery blokowe. W Tarnowskich Górach połączyliśmy styrodur PCV oraz modułami LED.

Kaseton podświetlany Lotto
Reklama wizualna, to naprawdę działa!

Nowa realizacja oznakowania placówki Lotto w Kielcach.

Prowadzenie reklamy wizualnej warto powierzyć agencjom reklamowym, które znają się na swojej profesji – w końcu mają lata doświadczeń na rynku i znajomość branży, co jest ich głównym atutem. Tylko dzięki temu reklama będzie efektywna, a nakłady na nią racjonalne. Pamiętajmy, iż zamawianie reklam w firmie początkującej, może nie skończyć się dobrze i nadszarpnąć Państwa wizerunek oraz narazić na wiele nieporozumień.


Litery podświetlane od tyłu
Litery podświetlane z efektem hallo

Dla Firmy Rolnik w Mikołowie wykonaliśmy litery świecące na ścianę. Każda z liter jest odsunięta od ściany i doświetlona od tyłu wodoodpornymi modułami LED. Światło padające na elewację powoduje łunę świetlną, która przy odpowiednim dystansie pozwala na optymalne rozproszenie światła. Naszym zdaniem to jedno z bardziej efektownych rozwiązań, dobrze wyglądające zarówno w dzień jak i w nocy.

Balony reklamowe, dmuchańce
Reklamy pneumatyczne, balony, dmuchańce

Reklamy pneumatyczne
Gigantyczne dmuchane reklamy zewnętrzne imitują produkt, usługę lub przedstawiają sam logotyp. Dzięki tej technologi możemy w bardzo szybki sposób zamontować nośnik reklamowy, jak i przeprowadzić jego demontaż. Nasza wczorajsza realizacja dla Salonu Play staneła pod Centrum Europa Centralna w Gliwicach.

Reklama, sceny
Płyty HIPS na estradę i scenę

Dla Centrum Wystawienniczo - Kongresowego w Opolu wykonaliśmy aranżację i montaż okładziny scenicznej w postaci płyt hips o łącznej powierzchni 160m2. Scena uświetniła galę otwarcia w dniu 10 stycznia bieżącego roku

Firmy, które nam zaufały

f