+48 788-716-454

Nasze ostatnie realizacje

oklejanie pojazdów
Oklejanie pojazdów - od projektu do realizacji

Moda na oklejanie pojazdów firmowych rozwija sie w naszym kraju coraz mocniej. Nasz profesjonalizm pozwala przygotować dla Państwa ofertę oklejenia samochodu z dostosowaniem jej do Państwa budżetu. Nie zawsze zaklejenie całej powierzchni samochodu gwarantuje sukces. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów wynika, iż reklam na samochodzie powinna być czytelna, gdyż zazwyczaj jest oglądana podczas ruchu i potencjali klienci mają zaledwie kilka sekund na odczytanie Państwa przekazu. Optymalizacja powierzchni oklejenia w połączeniu z atrakcyjną kreacją zapewnia naszym klientom wysokiej jakości usługę za rozsądną cenę. Zapraszamy do naszej galerii: OKLEJANIE POJAZDÓW

Tablica reklamowa informacyjna
Tablice reklamowe, informacyjne, unijne

Zgodnie z przepisami obowiązek zamieszczania tablicy informacyjnej / tablicy reklamowej istnieje w przypadku, gdy całkowity koszt inwestycji przekracza odpowiednio 200 980,00 zł. Jednak gro naszych klientów decyduje sie na zewnętrzny nośnik reklamowy nawet przy znacznie mniejszych inwestycjach.

Nasza oferta obejmuje wykonanie różnorodnych konstrukcji stalowych i aluminiowych. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonanych reklam i wydłużony czas ich użytkowania. 

 

Litery blokowe podświetlane
Branding zewnętrzny - litery3D, kasetony, szyldy

neony, kasetony podświetlane, litery blokowe podświetlane - formy podświetlane, zarówno małe jak i wielkoformatowe, wykonywane z tworzyw sztucznych i aluminium, niemal nieograniczona gama kształtów.

Wczorajsza realizacja dla firmy MORIS z Chorzowa, do naszych zadań należało przygotowanie kreacji, wyprodukowanie oraz montaż logotypu na hali. Zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały, dzięki którym reklama jest idealnie podświetlona.  

Oklejanie pojazdów folią
Oklejanie pojazdów - folia perforowana OWV

Reklama na samochodach to doskonały sposób promocji własnej firmy. Aby jej skuteczność była jeszcze większa, trzeba zoptymalizować grafikę i dostosować do rodzaju samochodu. W przypadku aut małych, takich jak samochody osobowe, czy samochody dostawcze typu VAN, ich powierzchnia jest dość niewielka i kanciasta, dlatego najlepiej zastosować folię wylewną na całej ich powierzchni lub folię typu OWV tylko na oknach. 

Logo styrodur, litery 3D
Ekskluzywne logo w biurze

W jednym z katowickich klubów wykonaliśmy logo na ścianie wewnątrz lokalu. Połączenie liter przestrzennych z licem z białej plexi zagwarantowało ekskluzywny efekt mocno uwydatniony przy odpowiednim oświetleniu.

Firmy, które nam zaufały

f