+48 788-716-454

Nasze ostatnie realizacje

litery reklamowe, logo firmowe
Kompleksowa obsługa w zakresie reklamy zewnętrznej

Dla firmy VOIGT z Zabrza wykonaliśmy oznakowanie nowych hal produkcyjnych oraz litery przestrzenne, blokowe na elewacji sklepu firmowego, w połączeniu z kasetonem narożnym LED całość tworzy bardzo ciekawy efekt końcowy.

oklejanie wyklejanie witryn szyb
Kampania informacyjno-reklamowa dla Katowic

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w Polsce - Katowice jako jeden z głównych organizatorów zaprosiły Centrum Reklamy REDEYE do współpracy w zakresie oznakowania miasta. Pierwsze prace miały miejsce w nowym budynku UM Katowice, dotyczyły wyklejenia witryn wejściowych folią z nadrukiem UV. O kolejnych realizacjach będziemy informowac na naszym profilu FB, na który serdecznie zapraszamy. 

logo firmowe do wewnątrz
Eleganckie logo firmowe
Przestrzenne logo wewnętrzne dla firmy Ruland zostalo zamontowane w sali konferencyjnej siedziby w Tychach. Klient wybrał naszą propozycję połączenia plexi bezbarwnej ciętej laserem wraz z licem z plexi barwionej. Montaż bezpośrednio do ściany gwarantuje utrzymanie się elementów nawet przy ich czestym czyszczeniu.
Pylon, totem reklamowy informacyjny
Pylony, totemy reklamowe - prestiż i elegancja

Kilkuwarstwowy totem (pylon) reklamowy powstał za naszym pośrednictwem w Chorzowie, był to kolejny już etap zewnętrznego brandingu dla firmy MORIS, która wcześniej mieściła się w Tychach. W procesie ścisłej selekcji spośród wszystkich lokalnych firm reklamowych, Zamawiający postawił na partnera z doświadczeniem. Zagwarantowaliśmy dobrą organizację prac na każdym z etapów projektów, produkcji i montaży.

szyldy firmowe reklamowe
Szyld firmowy (reklamowo-informacyjny)

Naszą specjalnością są również małe szyldy przestrzenne składające się z kilku warstw materiałów przeznaczonych do produkcji reklam. Połączenie plexi bezbarwnej z elementami barwionymi oraz tło z dibondu szczotkowanego (drapane aluminium) zawsze spotyka się z zadowoleniem klientów. 

Firmy, które nam zaufały

f