+48 788-716-454

Nasze ostatnie realizacje

litery blokowe ISUZU - Dąbrowa Górnicza
Kompleksowe Oznakowanie Salonu Samochodowego

Lubimy świadczyć usługi kompleksowo! Dla salonu samochodowego z Dąbrowy Górniczej wykonaliśmy litery blokowe ISUZU, kaseton z dibondu SsangYong, pylon reklamowy oraz wewnętrzne oznakowanie składające się z przestrzennych logotypów i wyklejanej folii.

Pylony, Totemy, Kasetony
Reklamy dla najlepszych powstają tylko w REDEYE

Dla firm DHL i VALEANT wykonaliśmy oznakowanie hali magazynowej w Mysłowicach. Naszym zadaniem było zaprojektowanie, wyprodukowanie i montaż dwóch kasetonów z licem elastycznym o łącznej wielkości 25m2 oraz pylonu reklamowego o wysokości prawie 5m. Standardowo zastosowaliśmy najlepsze materiały a oświetlenie wykonaliśmy na bazie energooszczędnych modułów LED. Dotrzymanie terminu realizacji jest naszą domeną - i tym razem było na czas.

litery3d przestrzenne blokowe led
Nowe litery blokowe dla JSW KWK BUDRYK

Moglibyśmy pisać i pisać... o kolejnej realizacji, o materiałach i ich najwyższej jakości, ale fakt jest jeden – tak ogromna ilość realizacji i zaufanie największych przedsiębiorstw na śląsku oznacza, że w reklamie zewnętrznej jesteśmy najlepsi !

logotyp na dystansie
Od projektu do realizacji - kompleksowa obsługa

Maj miesiącem coraz większych i efektowniejszych produkcji. Pogoda sprzyja montażom reklam zewnętrznych stąd nasilająca się liczba realizacji zleceń. W Katowicach dla firmy TEMAR zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy logotyp podświetlany diodami led. 

producent liter przestrzennych
Litery przestrzenne, blokowe tylko u producenta !

Kolejny raz jako producent liter przestrzennych przedstawiliśmy najlepszą ofertę cenową. Firma HOGER z Lublińca długo analizowała oferentów, jednak zaufaniem obdarzyła Centrum Reklam REDEYE.pl 
Łączna powierzchnia reklamy wyniosła 40m2, a sama "mrówka" ma prawie 2,5m wysokości. Tradycyjnie nasi monterzy przeprowadzili bezkolizyjny i szybki montaż z zachowaniem dystansów zabezpieczających przed powstawaniem zacieków. 

Firmy, które nam zaufały

f