+48 788-716-454

Nasze ostatnie realizacje

Montaże-reklam-liter-3d
Kompleksowa obsługa wizualna

Nasza firma od 11 lat zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz montażem reklamy wizualnej. Zapewniamy kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia. Gwarantujemy błyskawiczne terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Do każdego zapytania przygotowujemy bezpłatne wizualizacje reklam, pokazujące jak będą wyglądać w rzeczywistości, po zamontowaniu na elewacji.

Litery-przestrzene-led-3d-blokowe
Solidne Litery przestrzenne 3D

W naszych napisach zostało zastosowane energooszczędne podświetlenie LED, gwarantujące minimalny pobór energii oraz bardzo długą żywotność. Litery przestrzenne to doskonała metoda na zbudowanie logo firmy umieszczonego na elewacji lub dachu budynku. 

litery blokowe reklamowe
Litery reklamowe, przestrzenne LED

Dobrze wykonana reklama to zadowolony klient i kolejna realizacja w naszym portfolio, więcej do zobaczenia na FB

Litery przestrzenne blokowe
Napisy reklamowe - oznakowanie budynku w Warszawie

W miesiącu lutym nasza firma zrealizowała oznakowanie inwestycji na terenie Warszawy. Wyprodukowane elementy reklamy świetlnej zostały zamontowane przy użyciu technik alpinistycznych i wykorzystaniu podnośników koszowych.

reklamy tablice bedzin litery
Profesjonalne oznakowanie firm biur i instytucji

Nasze 10-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość obsługi, fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do każdego projektu reklamowego. Własny park maszynowy i brygady monterskie zapewniają pełny komfort obsługi i zagwarantują terminowość wykonywanych zleceń.

Firmy, które nam zaufały

f