+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Druk wielkoformatowy

Wszechobecna reklama oddziałuje na klienta nie tylko swoim przekazem i jakością, ale i rozmiarem. Począwszy od bilboardów przez ekrany ledowe, aż po ściany budynków pokryte drukowaną siatką mesh reklama wielkoformatowa wciąż przykuwa uwagę potencjalnych klientów.
Na potrzeby takich właśnie form reklamy wykonujemy druk solwentowy. Ploterowy druk wielkoformatowy (druk solwentowy) sprawdza się najlepiej w przypadku jednostkowych lub niskonakładowych, fotorealistycznych realizacji w dużym formacie, nieopłacalnych lub niemożliwych do wykonania tradycyjnymi technikami poligraficznymi.

Technika ta ma zastosowanie w reklamie, wystawiennictwie i wielu innych dziedzinach. Większość ploterów przypomina po prostu duże drukarki atramentowe, a przygotowanie prac i proces druku nie różnią się zasadniczo od tego, co doskonale znacie Państwo z własnej praktyki.Ploter solwentowy

W naszej ofercie dostępny jest wydruk doskonałej jakości grafiki w pełnym kolorze bez względu na rozmiar. Udostępniamy wiele podłoży od materiału bannerowego, przez folie po liczne siatki ekspozycyjne, które są odpowiednie dla danego wymiaru reklamy. Dodatkowo zapewniamy oczkowanie i zestawy montażowe do wykonywanych reklam.
Należy pamiętać, iż druk ploterowy to nie tylko realizacje o niestandardowych wymiarach, ale i szereg zastosowań nietypowych pod wieloma innymi względami oprócz rozmiaru.


Przykłady zastosowań druku wielkoformatowego można wyliczać w nieskończoność, postaramy się wymienić tylko kilka, najważniejszych:

Plakaty, kalendarze, tablice, szyldyPlakaty, kalendarze, tablice, szyldy w jednostkowych ilościach. Druk na papierach lub folii PCV. Oferujemy oprawy oraz możliwość uzupełnienia grafiki elementami ciętymi z folii PCV.

Druk bannerów, flag firmowychBannery, flagi - również na zewnątrz. Dostępne są tworzywa PCV i papiery bannerowe, a nawet tkaniny flagowe! Dysponujemy kompletnymi systemami montażu. Oczkujemy materiały bannerowe.

Stoiska reklamoweElementy stoisk wystawienniczych i promocyjnych - ściany, wieże, bryły, podesty. Oferujemy modułowe rozwiązania konstrukcyjne, łatwe w montażu i transporcie.

Stojaki, prezentery, elementy POSStojaki, prezentery, elementy POS. Proponujemy bogaty wybór gotowych rozwiązań

Grafika na środkach transportuGrafika na środki transportu, reklamy na środkach komunikacji miejskiej. Druk na wysokiej jakości folii pozwala na aplikację nawet na powierzchniach o skomplikowanej geometrii.Ponadto:
- billboardy, jednostkowe realizacje z dziedziny reklamy zewnętrznej
- grafika na kasetony podświetlane, panele do restauracji fast-food, citylight itp.
- informacja kierunkowa (plany, mapy - również do podświetleń)
- naklejki, galanteria na foliach samoprzylepnych
- reprodukcje grafiki artystycznej, fotografii, wystawy
- prezentacje projektów architektonicznych
- prezentacje danych statystycznych i naukowych (postery)
- geodezja, plany i rysunki techniczne w dużej skali.


Ceny wydruków zależą od ilości zamawianych metrów i podłoża. Prosimy o przesłanie do nas zapytania z formularza wyceny lub bezpośrednio na reklama@redeye.pl, przedstawimy Państwu z pewnością atrakcyjną ofertę.

Firmy, które nam zaufały

f