+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Pylony i totemy

Czasami rozmiar ma znaczenie, wówczas przydają się pylony i totemy, dzięki którym z daleka można rozpoznać określoną lokalizację. Doskonale sprawdzają się tego typu konstrukcje w połączeniu z podświetleniem, czy to ustawione przy drogach dojazdowych, czy tuż przy budynku świetnie zdają egzamin reklamy lokalizacyjnej.

Nasza Agencja od dłuższego czasu produkuje pylony oraz totemy reklamowe na zlecenie. Technologia ich produkcji zbliżona jest do wykonania tablic oraz kasetonów, jednak efekt końcowy jest znacznie ciekawszy, co można dostrzec na poniżej zamieszczonych fotografiach naszych realizacji. Największym atutem pylonów i totemów jest ich imponujący rozmiar zapewniający im doskonałą widoczność oraz górowanie nad licznymi mniejszymi formami reklamy konkurencji i innych firm.
Totem (pylon) reklamowy pełni zazwyczaj funkcję prestiżowego nośnika reklamy bądź tablicy kierunkowej i jest samodzielną konstrukcją niezależną od elewacji czyniąc reklamę jeszcze bardziej atrakcyjną. Pylony reklamowe uchodzą za prestiżowe reklamy podnoszące rangę firmy, dodając elegancji zagospodarowaniu przestrzeni wokół siedziby firmy, czy punktu handlowego. Wbrew pozorom instalacja pylonu nie jest skomplikowana, aczkolwiek wymaga odpowiedniego projektu technicznego uwzględniającego nie tylko przyłącze prądu, ale także podłoże i warunki bezpieczeństwa.


pylon reklamowy

Wykonujemy zarówno jedno jak i dwustronne totemy z podświetleniem od wewnątrz lub bez. Wewnątrz stosujemy stalową, bądź aluminiową konstrukcję obudowaną dibonbem lub malowaną proszkowo blachą. Frezowane elementy podklejamy plexą i podświetlamy świetlówkami bądź energooszczędnymi diodami LED. Całość konstrukcji i jej pokrycia jest lekka i estetyczna a jednocześnie odporna i wytrzymała.
Totemy polecamy wszystkim firmom, dla których reklama zewnętrzna jest ważnym elementem wizerunku.

pylon reklamowy świecący conbelts

producent pylonów śląsk


producent reklam śląsk


pylony i totemy

producent pylonów reklamowych
śląsk

producent pylonów informacyjnych śląsk

Firmy, które nam zaufały

f