+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Tablice reklamowe i szyldy

PRODUCENT REKLAM


Dobre oznakowanie punktu handlowego, usługowego to jeden z elementów, jaki znacząco wpływa na kondycję firmy. Niewątpliwie reklama kierunkowa i informacyjna w postaci szyldu jest niezbędna, by klient miał szansę trafić do nas, jak i dowiedzieć się o naszym punkcie. Projektując tablice reklamowe należy uwzględnić nie tylko treść szyldu, ale i dostępną przestrzeń i otoczenie, gdyż zbyt przytłaczający szyld nie będzie zachęcający, podobnie jak skromna tablica nie rzucająca się uwadze nie spełni swego zadania prawidłowo.

Reklamy planszowe (szyldy, tablice reklamowe) są pierwszą wizytówką z jaką spotyka się Twój klient, my staramy się, aby były nośnikiem informacji oraz małym dziełem sztuki... Zapewniamy realizacje zgodne ze standardami marketingu, jak i gwarantujemy odrobinę oryginalności oraz kreatywnych rozwiązań na miarę Państwa potrzeb.
Wykonujemy tablice w technikach klasycznych poprzez wycinanie ploterem grafiki, grawerowanie i frezowanie liter w różnych materiałach , jak również z zastosowaniem najbardziej wyszukanych technologii (przy pomocy lasera lub w formie odlewu w metalach kolorowych jak mosiądz, miedź, aluminium i inne).
Dzięki wykorzystaniu wielu technik szyldy w naszym wykonaniu ciekawie się prezentują zdobywając kolejnych klientów dla reklamujących się firm. Gwarantujemy niepowtarzalność formy mnożąc konfiguracje druku i realizacji liter, czy grafiki, kształtów i kolorystyki.
Dbając o jakość świadczonych usług dostarczam produktów wytrzymałych, z doskonałej jakości materiałów a przy tym estetycznie wykończonych i wspaniale prezentujących się w określonej przestrzeni.

Szyld:Przykładowa tablica:
tablice informacyjne

ekspozytor


ekspozytor podświetlany

reklama na dwrzwi


tabliczki przydrzwiowe


tabliczki informacyjneStosowane przez nas dystanse do montażu tablic

dystanse


czarne aluminiowe dystanse


dystans


mocowanie dystans
Koszt wykonania tablicy reklamowej jest stosunkowo niedrogi (wersja podstawowa - grafika wycinana na ploterze, PCW spienione). Cena uzależniona jest od informacji jakie chemy zamieścić (zdjęcie czy sam tekst). Aby móc dokładnie oszacować koszt wykonania tablicy reklamowej prosimy o wypełnienie formularza lub e-mail: wyceny@redeye.pl

Firmy, które nam zaufały

f