+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Litery ze styroduru

Tworzymy litery przestrzenne oraz grafiki ze styroduru. W tej technologii możliwe jest zrealizowanie dowolnych kształtów o dowolnym rozmiarze. Tworzone są zarówno szyldy, jak i litery zdobiące biurowe drzwi wejściowe, czy oznaczenia lokalizacji recepcji, informacji itp.

Styrodur (inaczej polistyren ekstrudowany) jest to materiał izolujący twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, stosowany w budownictwie, dzięki swoim właściwościom, znalazł także zastosowanie w reklamie. Ponadto materiał ten łatwo jest malować i pokrywać innymi środkami dzięki czemu doskonale nadaje się właśnie do tworzenia liter i rozmaitych innych znaków graficznych. Litery ze styroduru są lekkie i estetyczne, a jednocześnie trwałe. Bez względu na ich wielkość nie obciążają zbytnio elewacji i nie wymagają szczególnego montażu, właśnie dzięki swej niewielkiej wadze. Odpowiednia twardość styroduru umożliwia wykrawanie liter o przeróżnych kształtach i rozmiarach, nawet bardzo precyzyjnym wzorze, jak i pokaźnego wymiaru pojedynczej litery. Dodatkowo styrodur można barwić i malować ozdabiając stosownie do gustu i potrzeb napis wykonany z tegoż materiału. Z uwagi na różnorodność zapotrzebowania jesteśmy w stanie wykonać:


  • Litery ze styroduru z licem z pleksi

  • Litery ze styroduru z licem z dibondu

  • Litery ze styroduru z licem aluminiowym

  • Litery ze styroduru pomalowane

  • Litery ze styroduru z licem z PCVStyrodur z licem:Styrodur z licem na dystansach:Przykładowe realizacje:

W zależności od projektu, jak również wymagań klienta litery dostępne są w wielu odmianach. Istnieje kilka opcji wykończenia oferowanych liter i napisów.
Litery zwyczajnie malowane. Jest to najtańsza forma. Oprócz nadawania barwy tradycyjnym malowaniem, można także litery pokrywać rozmaitymi środkami. Istnieje więc możliwość zamówienia napisu z zewnętrzną stroną pokrytą aluminium, pleksi, PCV czy z dibondu. Wszystkie one posiadają różne właściwości i sprawdzają się w odmiennych sytuacjach, pasują do różnych miejsc.
Jednym z najprostszych pokryć znaków styrodurowych jest aluminium. Jest to materiał bardzo trwały, odporny na rozmaite czynniki atmosferyczne. Doskonale prezentuje się na dużych powierzchniach. Podobnie jest zresztą w przypadku dibondu. Na ten z kolei najczęściej decydują się osoby, zainteresowane stylizacją na pokrycie chromowane. Dibond doskonale imituje ten surowiec. Przy tym wykorzystanie jego jest zdecydowanie bardziej opłacalne. Pokrycie tak dużej powierzchni chromem bowiem byłoby bardzo kosztowne.Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem liter ze styroduru, napisz na wyceny@redeye.pl

Firmy, które nam zaufały

f