+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Litery blokoweJesteśmy producentami liter przestrzennych ze styroduru, pcv, plexi, aluminium, miedzi, liter chromowanych, a także podświetlanych.
Korzystając z możliwości technicznych jakie dają tworzywa sztuczne oraz odpowiednie technologie produkcji jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szeroki wybór wzorów, kolorów, jak i kształtów liter doskonale nadających się jako szyldy zewnętrzne, jak również napisy do wewnątrz. Szczególnym uznaniem klientów cieszą się litery przestrzenne, które wyglądają okazale i prestiżowo. Dla uwydatnienia efektu litery mogą być podświetlane, zarówno od wewnątrz, jak i punktowo od zewnątrz. Powierzając nam wykonanie napisaniu z liter przestrzennych możecie być Państwo pewni wysokiej jakości wykonania, jak i ciekawego projektu uwzględniającego warunki przestrzenne oraz Państwa preferencje.
Tworzymy nie tylko litery 3D, ale również logotypy i nietypowe kształty, dekoracje i ozdoby napisów. Nasze litery cechuje dokładność wykonania oraz wysoka jakość wykończenia gwarantująca estetykę całości. Dodatkowo litery naszej produkcji są wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne i wszelkie uszkodzenia, dzięki czemu inwestycja w napisy 3d jest inwestycją wieloletnią. Nasze litery nie płowieją, co jest ich kolejnym atutem. Łatwy ich montaż i demontaż to także cecha godna uwagi i przemawiająca za wyborem naszej oferty, w której znajduje się także usługa montażu zamówionych liter u klienta.Nasza oferta na litery 3D jest bardzo szeroka, gdyż posiadamy odpowiednie narzędzia do ich produkcji, jak również posiadamy duże doświadczenie w ich realizacji.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie tworzenia liter i znaków przestrzennych oraz składania zapytań na wyceny@redeye.pl
Firmy, które nam zaufały

f