+48 788-716-454
Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/redeye/domains/redeye.pl/public_html/db/show.php on line 2

Blog - kategorie

Litery przestrzenne, litery LED

2011-09-02 12:41:18

Ciekawym elementem reklamowym są litery przestrzenne, z których tworzy się dowolne napisy lub też inne elementy typu logo i tym podobne. Są one bardzo popularnie stosowane i można je zobaczyć na wielu obiektach. Najczęściej są one umieszczane są na fasadach budynków. Wykonuje się je głównie z takich materiałów jak plexi, pcv, aluminium, styrodur i miedź. Litery przestrzenne mogą być także podświetlane i chromowane, co jeszcze bardziej je uatrakcyjnia.




Litery przestrzenne, logo na budynku

2011-07-28 15:38:09

Każda firma uruchamiająca siedzibę lub placówkę rozważa różne formy reklamy aby zaistnieć w świadomości potencjalnych klientów. W przypadku kiedy miejsce prowadzenia działalności znajduje się w ruchliwym miejscu warto pomyśleć o profesjonalnej i kompleksowej reklamie zewnętrznej. Najczęściej wybieramy firmowy logotyp na budynku, może być on w formie banera, jednak coraz częściej spotykamy logotypy przestrzenne, są one wykonane ze specjalnej odpornej na warunki atmosferyczne sztywnej pianki. Często dodatkowo litery te są malowane farbą także odporną na różnego rodzaju warunki panujące na zewnątrz.




Reklama zewnętrzna firmy

2011-07-25 14:42:36

Reklama zewnętrzna w obrębie siedziby firmy jest bardzo istotnym elementem, który nie tylko zwiększa widoczność i zauważalność, ale także w znakomity sposób buduje profesjonalny wizerunek firmy. Z elementów najczęściej stosowanych jako reklama zewnętrzna są kasetony reklamowe, często są one podświetlane od tyłu lub z zewnętrznego źródła znajdującego się kilka lub kilkanaście metrów od kasetonu.




Odpowiednie oznakowanie firmy

2011-07-20 15:58:16

W przypadku kiedy siedziba naszej firmy znajduje się w biurowcu lub w budynku, w którym znajduje się kilka firm bardzo istotne jest wtedy odpowiednie oznakowanie firmy. Często złe oznakowanie może spowodować, że klienci nie odnajdą naszego biura, a tym samym pomyślą, że zostało albo przeniesione albo zamknięte. W takim przypadku bardzo dobrym rozwiązaniem są tabliczki przydrzwiowe, które będą zawierały logo, nazwę firmy, godziny otwarcia oraz dane teleadresowe. 




Firmy, które nam zaufały

f