Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Litery z pleksy

Popularnym produktem na rynku reklamowym, który cechuje tania, szybka i łatwa realizacja są litery z plexi. Dzięki laserowemu wycinaniu ich kształt może być bardzo różny. Litery z plexi mogą stanowić wykończenie dla liter przestrzennych ze styroduru, jak również stanowić samodzielne napisy płaskie.W naszej ofercie znajdują się:

  • Litery z plexi wycinane laserowo

  • Litery z plexi wykonane za pomocą frezarki CNC

  • Litery z plexi mogą być także licem dla liter ze styroduru


Pleksi, szkło akrylowe, plexiglas, metapleks - to przezroczyste tworzywo sztuczne, którego głównym składnikiem jest polimer. Liter z plexi można używać jako lico w literach ze styroduru jak i literach podświetlanych. Plekse cechuje odporność na warunki atmosferyczne, idealna gładkość, która daje bardzo ładny i estetyczny efekt wizualny wyprodukowanych liter. Co więcej litery wykonane z plexi są zawsze czytelne, oczywiście ich czytelność zalezy od projektu czcionki użytej do produkcji, kolorystyki i wielkości dostosowanej do odległości, jednakże przy zachowaniu Litery z pleksy mogą być wykonane nawet w bardzo małych rozmiarach, co nie zawsze jest możliwe w przypadku styroduru. Dodatkowo atutem plexi jest możliwość ich barwienia oraz nanoszenia na nie grafiki ozdobnej wzbogacając w ten sposób efekt końcowy. Świetnie prezentują się napisy z plexi podświetlone. Łatwość montażu liter z pleksy dodaje im funkcjonalności. Drobne literki można nanosić na klej, jak i poprzez zastosowanie dystansów. Uniwersalne zastosowanie szkła akrylowego pozwala na szerokie zastosowanie liter w reklamie, zarówno jako napisy na pylonie, szyldzie jak i tabliczkach przydrzwiowych. Litery mogą być przezroczyste, bądź kolorowe o krystalicznej strukturze, jak również można wykonać litery matowe w pełnym kolorze.

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f