Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Identyfikatory

Identyfikatory powszechnie wykorzystywane w setkach biur, instytucji, hoteli, szkół, wśród organizatorów konferencji, zjazdów, seminariów, targów, wycieczek, szkoleń... Przydatne w każdej profesji – ułatwiają kontakt, pozwalają uniknąć anonimowości.

Oferujemy identyfikatory standardowe - w postaci wkładki, plastikowe (patrz dział karty plastikowe), identyfikatory metalowe, laminowane, itp. W ofercie posiadamy także identyfikatory z zapięciem magnetycznym - gwarancja nieuszkodzonego ubrania (bez agrafki czy szpilki).

Nadruk na identyfikatorach wykonujemy w pełnym kolorze (możliwość zamieszczenia zdjęcia!). Na specjalne życzenie identyfikatory metalowe możemy pokryć warstwą polimeru.

Przykładowe identyfikatory, które wykonaliśmy:


Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f