Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Pneumatyczne ekrany wielkoformatowe

W pogoni za coraz bardziej oryginalną forma reklamy oferujemy Państwu wynajem ekranu pneumatycznego, jak również zakup ekranów dmuchanych wraz z grafika reklamową.
Mamy dla Państwa do dyspozycji pneumatyczne nośniki pod reklamę wielkoformatową do zastosowania zewnętrznego, bez względu na warunki atmosferyczne.


Ekrany pneumatyczne podobnie jak i pozostałe formy reklamy nadmuchiwanej świetnie sprawdzają się na wszelkich festynach, piknikach i imprezach na świeżym powietrzu. Są one doskonałą ozdobą, jak i ciekawą, wręcz intrygującą formą promocji skupiającą uwagę klienta.
Obecnie dysponujemy Ekranem nadmuchiwanym do rozmiarów 9x5m2, co daje możliwość dwustronnej ekspozycji reklamy o powierzchni 4x8m (czyli 2 x 32mkw). Ekrany pneumatyczne cechuje szybki i prosty montaż, jak również łatwy transport złożonego ekranu. Co więcej ekran może być zasilany agregatem co umożliwia instalację reklamy w miejscach, gdzie nie jest dostępna sieć energetyczna. Dodatkowo istnieje możliwość podświetlenia ekranu zyskując efekt promocji także w porach wieczornych i nocnych. Grafika reklamowa zwykle drukowana jest na specjalnej siatce typu mesh, dzięki czemu jest nie tylko lekka, nie nasiąka wodą, nie wchłania brudu, ale także jest stosunkowo tania w produkcji umożliwiając częstą wymianę treści reklamowej w ekranie.

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f