Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Przyczepy reklamowe (mobile)

Oferujemy oryginalną i skuteczną formę reklamy bezpośrednio trafiającą do klientów. Przyczepy reklamowe mogą być zarówno reklamą mobilną, jak i statyczną umieszczoną na dłuższy czas w jednym miejscu. Istotą reklamy poprzez przyczepy jest ekspozycja plakatów lub banerów na bokach przyczepki billboardowej.

Swym nietypowym przekazem wzbudza zainteresowanie szerokiej grupy osób, tj.: piesi,kierowcy a także osoby przemieszczające się komunikacją miejską. W naszej ofercie znajdują się przyczepy rozmiarami równie standardowym bilbordom, jak i mniejsze, doskonale komponujące się w otoczeniu bez strat na skuteczności reklamy.

Wymiary powierzchni reklamowych na przyczepach to: 3760x1800 , 3880x2150 lub 3930x2010.

Umożliwiamy wynajem z samochodem lub bez. Dla każdej kampanii przygotowujemy harmonogram trasy i czasu postoju w poszczególnych lokalizacjach uwzględniając sugestie klientów. W przypadku statycznych ekspozycji gwarantujemy ustawienie przyczepek w miejscach dozwolonych przez przepisy ruchu drogowego oraz z poszanowaniem własności prywatnej.

Przyczepy reklamowe

Dodatkowo nośnik można wyposażyć w nagłośnienie.

Reklama umieszczona na takim nośniku jak przyczepki może być w ciągłym ruchu co skutecznie przyciąga uwagę odbiorcy lub ustawiona w miejscach o dobrej widoczności i dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Pojawienie się nośnika reklamy w lokalizacji, w której jej wcześniej nie było jest znacznie bardziej zauważalne niż tylko zmiana grafiki na bilbordzie, który zainstalowany jest na budynku od wielu lat. Dodatkowo nośnik można wyposażyć w nagłośnienie.

Ekspozycja treści reklamowych w postaci mobili sprawdziła się już w Europie a obecnie zdobywa rynek Polski - owocując wzrostem liczby klientów, ilości sprzedanych produktów i co za tym idzie zwiększeniem zysków.


W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600 922 527 lub e-mailem:wyceny@redeye.pl


Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f