Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Tabliczki przydrzwiowe

Wydawać by się mogło, że to reklamy dużego formatu są najtrudniejsze w realizacji, tymczasem to te najdrobniejsze sprawiają najwięcej kłopotu. Jedną z takich form reklamowych są tabliczki informacyjne, zwykle przydrzwiowe. Precyzja projektu i dokładność wykonania to w przypadku tabliczek miniaturowych priorytet. Zlecenie na tabliczki informacyjne to zawsze wyzwanie, którego się nie boimy. Tabliczki zawierać muszą dużo danych: dział , funkcja i nazwisko osoby, którą znajduje się za drzwiami pokoju a i często logotyp o skomplikowanym wzorze, wielobarwną grafikę.

Koszt wykonania tabliczek przydrzwiowych wymaga wykonania projektu, wobec czego w przypadku zainteresowania naszymi produktami prosimy o kontakt e-mail: wyceny@redeye.pl

W ofercie posiadamy także rozwiązania gotowe. Możemy zaproponować tabliczki aluminiowe z wymienną grafiką pokrytą 1mm pleką. Plusem takiej tabliczki to możliwość dowolnej wymiany "karteczki", tak więc wymiana informacji nie wymaga wymiany całej tabliczki, a personalizacji może dokonać każdy korzystając z przygotowanego przez nas szablonu.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem koniecznie napisz na wyceny@redeye.pl Podaj zakładaną ilość oraz wymiary tabliczek, a my zaproponujemy odpowiednią, konkurencyjną cenę.Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f