Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Tabliczki przydrzwiowe

Powierzając naszej firmie wszelkie projekty na pewno polepszysz jej wizerunek w świecie biznesu. W zależności od potrzeb naszego klienta wykonujemy wiele reklamowych prac, które z pewnością dadzą większe zainteresowanie wśród klientów. Oprócz wielkich form reklamowych zajmujemy się także wykonywaniem tak bardzo niezbędnych tabliczek przydrzwiowych. Głównie stosuje się je w różnego rodzaju biurowcach ale także w ośrodkach zdrowia czy szkołach. Dzięki naszym ciekawym projektom zainteresowana osoba dzięki przejrzystym i prostym tabliczkom trafi na pewno do celu.

Nasze projekty możecie Państwo oglądać w poniższej galerii. W zależności od potrzeby klienta mogą być to zwykłe stelaże z wizerunkiem firmy czy ośrodka a obok wymienne miejsce na oznaczenie danego gabinetu lub też plastikowe tabliczki z odpowiednim ledowym oświetleniem. Wykonujemy też oznaczania metolowe, które prezentują się równie ekstrawagancko wewnątrz holu budynku. Współpracując z nami na pewno będziesz zadowolony i w pełni usatysfakcjonowany!

tabliczki aluminiowe

tabliczki przydrzwiowe

producent tabliczek

tabliczka pleksi KOS

podœwietlana plexi LED

tabliczka z plexi


Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f