Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Loga zewnętrzne

Jeżeli szukasz dobrej zewnętrznej reklamy, która swoim oryginalnym wyglądem przyciągnie wielu klientów, koniecznie skorzystaj z naszej oferty! Tutaj zapoznasz się z naszymi wykonanymi projektami. Sam możesz zdecydować jakiej wielkości ma być wybrany przez Ciebie napis oraz jakie ma zawierać dodatki. Nasze napisy zdobią niejeden hotel, informują o wszelkich ośrodkach zdrowotnych czy aptekach.

Logo zewnętrzne można zamieścić też przy sklepie lub restauracji. Zaufało nam już sporo przedsiębiorstw i powierzyło nam swoją markę w celu dobrego prezentowania firmy. Wiadomo, że zewnętrzny wygląd oraz to, jak wygląda logo firmy na budynku czy gdzie indziej świadczy o pierwszych wrażeniach klienta. Dotychczasowe projekty możesz obejrzeć poniżej na zdjęciach. Zachęcamy do współpracy!

litery owiec1ce hotel 

litery trójwymiarowe

litery owiec1ce reklama

litery reklamowe

litery podowietlane


Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f