Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Kasetony

Odpowiednia reklama i jej dobry wygląd oraz zewnętrzna prezentacja budynku jest pierwszym sukcesem do pozyskania klientów. To w jaki sposób będzie oznakowany sklep, salon lub firma będzie decydowało o ilości zainteresowanych osób. Korzystając z naszych usług, a w szczególności z  kasetonów zewnętrznych masz gwarancję najwyższej jakości oraz bardzo dobrego i zachęcającego wyglądu sklepu. Z naszych usług skorzystało już sporo sieci sklepowych oraz wielu właścicieli mniejszych i większych firm. Dzięki naszym kasetonom zewnętrznym czynimy budynek lub pomieszczenie sklepowe w galerii handlowej bardziej interesujące. Z pewnością będzie też zachęcało do wejścia. Poniżej możecie Państwo zapoznać się z niektórymi  wykonanymi przez nas kasetonów. Są one różnego rodzaju i w zależności od potrzeb naszego klienta będziemy się starać sprostać jego wszelkim oczekiwaniom, jednocześnie dbając o dobry wizerunek sklepu czy firmy. Zamieszczając tego typu formę oznakowania można oryginalnie zaprezentować sklep. Nasze kasetony mogą być zwykłe lub z podświetleniami.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej rzetelnej firmy, której zaufało już  wiele osób i co najważniejsze są zadowoleni z naszej dotychczasowej pracy.


kasetony podœwietlane

kasetony producent

producent kasetonów

logo podœwietlane kaseton


Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f