Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Banery reklamowe

Każda firma chcąc zaistnieć w biznesie musi stale czuwać nad promocją i reklamą swojego wizerunku. Oferujemy Państwu tani i skuteczny sposób na umocnienie swojej pozycji w środowisku interesów. Takim rozwiązaniem są banery reklamowe. Decydując się na tego rodzaju reklamę możecie Państwo być pewni swojego sukcesu zaistnienia. Mocnym atutem bannerów jest szeroka możliwość zamieszczania ich w wielu miejscach. Daje to pełną gwarancję, iż każdy klient zauważy wyeksponowany banner w swoim mieście. Reklama własnej firmy za pomocą bannerów jest najskuteczniejszą stosowaną dotychczas formą , której informacje docierają jednocześnie do szerokiej rzeszy klientów.

Wykonujemy bannery z materiałów wysokiej jakości. Odpowiednia technologia zamieszczania nadruku i stosowanie właściwych farb gwarantuje wytrzymałość i trwałość banneru bez względu na warunki atmosferyczne. Dbamy o to aby każdy banner był dobrze widoczny a więc ważne jest użycie żywych kolorów i umieszczenia zdjęcia dobrej jakości. To one nadają bannerowi wyrazistości i czytelności przekazywanych treści reklamowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie nietypowe projekty i w tym zakresie i służymy również doradztwem aby stworzony wspólnie banner zawsze przyciągał wzrok przechodzących.

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f