Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Blog - czytaj więcej

Reklama zewnętrzna firmy

2011-07-25 14:42:36

Reklama zewnętrzna w obrębie siedziby firmy jest bardzo istotnym elementem, który nie tylko zwiększa widoczność i zauważalność, ale także w znakomity sposób buduje profesjonalny wizerunek firmy. Z elementów najczęściej stosowanych jako reklama zewnętrzna są kasetony reklamowe, często są one podświetlane od tyłu lub z zewnętrznego źródła znajdującego się kilka lub kilkanaście metrów od kasetonu.


kasetony reklamowe

kasetony do sklepu

Dzięki takiemu rozwiązaniu reklama jest bardzo dobrze widoczna także w nocy, co pozwala jej reklamować firmę, produkty lub usługi znacznie dłużej. Bardzo często w przypadku różnego rodzaju firm zajmujących większą powierzchnię np. z parkingiem lub znajdujących się przy drodze wykorzystywane są flagi z nadrukiem loga firmy, ze względu na fakt, że flagi są reklamą ruchomą (ze względu na wiatr) w rzadkich przypadkach możemy spotkać flagi także z danymi adresowymi.

flagi reklamowe

Korzystanie z wszystkich możliwych elementów wizualizacyjnych na zewnątrz firma nie tylko zyskuje dodatkową skuteczność reklamy, ale także i pozytywnie wpływa na kreowania całego wizerunku firmy, zwłaszcza jeżeli jest on wykonany profesjonalnie, a elementy reklamowe są spójne.Źródło:

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f