Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Blog - czytaj więcej

Litery przestrzenne, litery LED

2011-09-02 12:41:18

Ciekawym elementem reklamowym są litery przestrzenne, z których tworzy się dowolne napisy lub też inne elementy typu logo i tym podobne. Są one bardzo popularnie stosowane i można je zobaczyć na wielu obiektach. Najczęściej są one umieszczane są na fasadach budynków. Wykonuje się je głównie z takich materiałów jak plexi, pcv, aluminium, styrodur i miedź. Litery przestrzenne mogą być także podświetlane i chromowane, co jeszcze bardziej je uatrakcyjnia.


W zależności od wyboru materiału litery przestrzenne mogą mieć różne kształty oraz wielkość. W przypadku liter ze styroduru nie ma możliwości wykonania liter w bardzo małych rozmiarach. Jeśli klientowi zależy na literach w małym rozmiarze to najlepszym materiałem jest wtedy plexi. Aby wyróżnić reklamę swojej firmy i sprawić, że będzie ona jeszcze lepiej widoczna, nawet w nocy warto zdecydować się na litery podświetlane. Reklama z takich liter prezentuje się bardzo atrakcyjnie i skutecznie przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Dzięki zastosowaniu podświetlania w postaci litery LED reklama taka z całą pewnością nie pozostanie niezauważona. Litery podświetlane w zależności od oczekiwań zamawiającego mogą świecić przodem, aurą, przodem z aurą, mogą także być neonowe lub blokowe. Jakiekolwiek litery by nie wybrać litery LED są gwarancją, że reklama firmy będzie się prezentować efektywnie i z klasą.

litery podświetlane

litery świecące

litery ze styroduru

litery LEDŹródło:

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f