+48 788-716-454
wyceny@redeye.pl

DANE KONTAKTOWE:


tel.: +48 (32) 767-83-16
lub: +48 (32) 72-996-27
fax: +48 (32) 44-570-47

e-mail: wyceny@redeye.pl

O nas

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA: PROJEKT - PRODUKCJA- MONTAŻ

Nasza agencja doradza Państwu w zakresie reklamy i marketingu od 2005 roku.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na nieustanny rozwój i doskonalenie swoich umiejętności w zakresie realizacji złożonych projektów i kampanii reklamowych.

Dysponujemy zespołem wykwalifikowanego personelu, kreatywnych specjalistów marketingowców z pasją, a także posiadamy niezbędne narzędzia i park maszynowy do wykonania najśmielszych projektów reklamowych.

Podejmujemy zlecenia małe i duże, świadczymy usługi dla firm i instytucji, jak i klientów indywidualnych. Wraz z poszerzeniem oferty o realizacje zamówień online obszarem naszej działalności stała się cała Polska, jak również firmy spoza granic kraju.

Posiadamy szeroki wachlarz usług oraz produktów reklamowych, które odpowiadają kompleksowemu zapotrzebowaniu na materiały i usługi reklamowe dla firm. Nieustannie poszerzamy swoje możliwości wprowadzając nowe usługi, produkty, podążając za intensywnie rozwijającą się branżą i marketingiem, a także wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

Na przestrzeni lat zaufało nam setki klientów, wielu z nich do dziś korzysta z naszych usług zaliczając się do grona stałych i zadowolonych klientów Agencji, polecając naszą ofertę znajomym, partnerom w biznesie, czy też własnej klienteli.
Dotychczas możemy pochwalić się realizacjami dla dużych i małych firm w kraju i za granicami, szczególnie z rejonu województwa śląskiego z uwagi na lokalizację siedziby naszej firmy.

Poniżej zamieszczamy kilkanaście bardziej, bądź mniej znanych firm dla których świadczyliśmy nasze usługi.Naszą firmę tworzą ludzie, na których można zawsze polegać. Zlecając nam wykonanie projektu, czy wydruk bądź inną usługę może być Państwo pewni dochowania terminu realizacji, jak i gwarancji uzgodnionej ceny. Codzienne zmagania dają nam satysfakcję i chęć do dalszych działań. Dlatego też nie bojąc się wyzwań często decydujemy się na oryginalne i jedyne w swoim rodzaju realizacje, nie rzadko wymagające odważnych projektów, także pod kątem technicznym. Dzięki współpracy oraz zgranemu zespołowi powierzone nam zadania wykonujemy na wysokim poziomie z dbałością o jakość obsługi klienta i standardy obowiązujące w branży reklamowej.

"Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba czekać 3 dni" :)

Nasi pracownicy


Specjalizacją naszej firmy jest szeroko pojęta REKLAMA ZEWNĘTRZNA (zapewniamy PROJEKT, WYKONANIE i MONTAŻ) w skład której wchodzą przede wszystkim tablice reklamowe (planszowe), szyldy, kasetony, a także wyklejanie grafiki reklamowej na samochodach, oraz oznakowanie wnętrz - tabliczki informacyjne (indywidualne formy lub gotowe systemy). W naszej ofercie zapewniamy również wydruk reklamy każdego formatu, drukujemy między innymi bannery reklamowe, flagi firmowe i narodowe, torby foliowe, papierowe i z materiału, jak również taśmy samoprzylepne z logo firmy, tablice do pisania, potykacze reklamowe, i wiele innych.

Zapewniamy profesjonalny projekt oraz wykonanie podświetlanych i nie podświetlanych napisów oraz logotypów z liter przestrzennych; blokowych lub neonów (styrodur, aluminium, pleksi oraz DIBOND [aluminium + pleksi]).

REDEYE to również najciekawsze gadżety reklamowe z możliwością znakowania logotypem firmowym- oferujemy wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe dostępne zarówno w wysokim, jak i niskim nakładzie.
Wykonujemy długopisy z nadrukiem, kubki reklamowe z logo, druk balonów reklamowych, czapeczki reklamowe, koszulki z nadrukiem, znaczki firmowe i pamiątkowe, zegary oraz wiele innych artykułów reklamowych, na których możemy umieścić logo Państwa firmy.

REDEYE produkuje wydruki wielkoformatowe, a wśród nich banery, billboardy, flagi, grafika na kasetony podświetlane, panele do restauracji fast-food, citylight, informacje kierunkowe (plany, mapy - również do podświetleń LED), naklejki, druk na foliach samoprzylepnych, reprodukcje grafiki artystycznej, fotografii, wystawy, prezentacje projektów architektonicznych, prezentacje danych statystycznych i naukowych (postery), geodezja, plany i rysunki techniczne w dużej skali, elementy stoisk wystawienniczych i promocyjnych.

Oferujemy druk UV na powierzchniach twardych z poddrukiem białym kolorem!

Dział graficzny naszej firmy zajmuje się projektowaniem i drukiem materiałów poligraficznych w szerokim zakresie (kalendarze, plakaty, ulotki, etykiety, foldery, gazety, papier i koperty firmowe, teczki ofertowe, notesy reklamowe, bloczki reklamowe, nalepki 3D, identyfikatory, nadruk na płytach CD, karty plastikowe, wizytówki, itp.)

Wyżej wymienione produkty i usługi to niespełna część naszej oferty, do której szczegółowego zapoznania się serdecznie zapraszamy za pośrednictwem naszej strony www, jak również poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Nawet jeśli nie znaleźliście Państwo w naszej ofercie poszukiwanej usługi lub produktu zachęcamy do skierowania zapytania na nasz adres e-mail, gdyż przyjmujemy również najmniej typowe zlecenia i wyzwania marketingowe, których nie sposób wymienić w katalogu świadczonych usług.

Najczęściej obsługiwane miasta stanowią stolice województw jak: Katowice, Warszawa, Wrocław, Poznań, Opole, Łódź, Poznań, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Olsztyn, oraz miasta ościenne względem lokalizacji naszej firmy obejmujące Górny ¦ląsk i nie tylko: Mysłowice, Bielsko-Biała, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Siemianowice ¦ląskie, Tarnowskie Góry ,¦więtochłowice, Zawiercie, Piekary ¦ląskie, Częstochowa, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rybnik, Knurów, Tychy, Sosnowiec, Siedlce, Londyn... oraz wiele innych.
f