+48 788-716-454
wyceny@redeye.pl

Nasze ostatnie realizacje

Stoiska targowe, zabudowy targi
Stoiska targowe - projekt i wykonanie dla AVANS

ZABUDOWY STOISK TARGOWYCH
W połowie września br. w warszawskim centrum wystawienniczo-konferencyjnym EXPO XXI już po raz kolejny odbyło się Shopping Center Forum & Trade Fair 2013, największe w Europie Środkowej spotkanie przedstawicieli branży nieruchomości handlowych.

Indywidualne standy reklamowe

Od lat zajmujemy sie reklamą, jednak gdybyśmy nie podejmowali się nowych wyzwań, nasz sukces nie smakowałby tak dobrze. Kliknij w zdjęcie i zobacz jakie kosmiczne pomysły klientów udaje nam sie zrealizować. Ten akurat stojak dotarł aż do Danii ;)

Szyld podświetlany z dibondu

Dla serwisu samochodowego wykonaliśmy 6m kaseton podświetlany diodami LED. Tego typu reklama świetlna jest efektownym rozwiązaniem gwarantującym pozytywny odbiór wszystkich klientów. Połączenie czerwonej plexi z czerwonymi diodami LED i hermetyczną instalacją elektryczną pozwala na długotrwałe użytkowanie wykonanej przez nas reklamy.

Standy kartonowe postaci - display płaski

Dla promocji nowej płyty p. Patrycji Piekutowskiej, nasza firma wykonała standy kartonowe które zostana w październiku sklepach EMPIK w całej Polsce. Stojak posiada uchwyty pod płyty CD bądź ulotki.

Centrum reklam śląskie

Dla naszego stałego klient C.H. M1 w Bytomiu przeprowadziliśmy kampanię na mobilnych nośnikach reklamowych. Zakres obejmował miasta: Tarnowskie Góry, Bytom, Radzionków, Świętochłowice, Piekary Śląskie i okolice. Podczas jazdy samochody posiadały nagłośnienie emitujące spot reklamowy promocyjnej akcji.

f