+48 788-716-454
wyceny@redeye.pl

Nasze ostatnie realizacje

Firma Conbelts Bytom zleciła nam wykonanie pylonu reklamowego oraz usługę montażu przy jednej z dróg dojazdowych do siedziby firmy. Nocą pylon jest podświetlany, poprzez co jest widoczny już z daleka dla nadjeżdżających samochodów.

REKLAMY PRZESTRZENNE ( projektowanie - produkcja - montaż )

W czerwcu otrzymaliśmy zadanie stworzenia logotypu oraz przedstawienia propozycji na oznakowanie herbaciarni w Centrum Handlowym Agora w Bytomiu. Nasze prace spotkały się z przychylnością i otrzymaliśmy zlecenie na realizację wraz z montażem.

Litery-przestrzenne blokowe

Zostaliśmy wybrani przez firmę MDM Polska specjalizującą się w systemach transportowych w produkcji do wykonania logotypu wewnętrznego ze styroduru oraz pleksy. Naszym zadaniem był również montaż liter. 

SZYLDY REKLAMOWE
Dla sieci LOMBARD KANTOR wykonaliśmy oznakowanie placówek na terenie śląska.
Nasze reklamy świetlne, kasetony i szyldy zawisły w takich miastach jak: BYTOM, PIEKARY ŚLĄSKIE, ZABRZE, ŚWIETOCHŁOWICE, ZABRZE, GLIWICE, CHORZÓW, KATOWICE, TARNOWSKIE GÓRY...  

LITERY PODŚWIETLANE GLIWICE

W związku z otwarciem nowych placówek w Gliwicach i Bytomiu, Telepizza Polska szukała wykonawcy reklam na terenie śląska. Jak myślicie, kogo mogli wybrać ? ;)

f