Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Nasi klienci

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

Nasze ostatnie realizacje:

producent liter przestrzennych

Dodano: 2014-05-07 10:47:31
Powiększ

Litery przestrzenne, blokowe tylko u producenta !

Kolejny raz jako producent liter przestrzennych przedstawiliśmy najlepszą ofertę cenową. Firma HOGER z Lublińca długo analizowała oferentów, jednak zaufaniem obdarzyła Centrum Reklam REDEYE.pl 
Łączna powierzchnia reklamy wyniosła 40m2, a sama "mrówka" ma prawie 2,5m wysokości. Tradycyjnie nasi monterzy przeprowadzili bezkolizyjny i szybki montaż z zachowaniem dystansów zabezpieczających przed powstawaniem zacieków. 

litery reklamowe, logo firmowe

Dodano: 2014-04-27 22:51:27
Powiększ

Kompleksowa obsługa w zakresie reklamy zewnętrznej

Dla firmy VOIGT z Zabrza wykonaliśmy oznakowanie nowych hal produkcyjnych oraz litery przestrzenne, blokowe na elewacji sklepu firmowego, w połączeniu z kasetonem narożnym LED całość tworzy bardzo ciekawy efekt końcowy.

oklejanie wyklejanie witryn szyb

Dodano: 2014-04-22 17:23:49
Powiększ

Kampania informacyjno-reklamowa dla Katowic

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn w Polsce - Katowice jako jeden z głównych organizatorów zaprosiły Centrum Reklamy REDEYE do współpracy w zakresie oznakowania miasta. Pierwsze prace miały miejsce w nowym budynku UM Katowice, dotyczyły wyklejenia witryn wejściowych folią z nadrukiem UV. O kolejnych realizacjach będziemy informowac na naszym profilu FB, na który serdecznie zapraszamy. 

logo firmowe do wewnątrz

Dodano: 2014-04-22 16:52:18
Powiększ

Eleganckie logo firmowe

Przestrzenne logo wewnętrzne dla firmy Ruland zostalo zamontowane w sali konferencyjnej siedziby w Tychach. Klient wybrał naszą propozycję połączenia plexi bezbarwnej ciętej laserem wraz z licem z plexi barwionej. Montaż bezpośrednio do ściany gwarantuje utrzymanie się elementów nawet przy ich czestym czyszczeniu.
Pylon, totem reklamowy informacyjny

Dodano: 2014-04-15 14:14:34
Powiększ

Pylony, totemy reklamowe - prestiż i elegancja

Kilkuwarstwowy totem (pylon) reklamowy powstał za naszym pośrednictwem w Chorzowie, był to kolejny już etap zewnętrznego brandingu dla firmy MORIS, która wcześniej mieściła się w Tychach. W procesie ścisłej selekcji spośród wszystkich lokalnych firm reklamowych, Zamawiający postawił na partnera z doświadczeniem. Zagwarantowaliśmy dobrą organizację prac na każdym z etapów projektów, produkcji i montaży.

szyldy firmowe reklamowe

Dodano: 2014-04-06 18:45:24
Powiększ

Szyld firmowy (reklamowo-informacyjny)

Naszą specjalnością są również małe szyldy przestrzenne składające się z kilku warstw materiałów przeznaczonych do produkcji reklam. Połączenie plexi bezbarwnej z elementami barwionymi oraz tło z dibondu szczotkowanego (drapane aluminium) zawsze spotyka się z zadowoleniem klientów. 

oklejanie pojazdów

Dodano: 2014-04-05 14:16:10
Powiększ

Oklejanie pojazdów - od projektu do realizacji

Moda na oklejanie pojazdów firmowych rozwija sie w naszym kraju coraz mocniej. Nasz profesjonalizm pozwala przygotować dla Państwa ofertę oklejenia samochodu z dostosowaniem jej do Państwa budżetu. Nie zawsze zaklejenie całej powierzchni samochodu gwarantuje sukces. Z analiz przeprowadzonych przez ekspertów wynika, iż reklam na samochodzie powinna być czytelna, gdyż zazwyczaj jest oglądana podczas ruchu i potencjali klienci mają zaledwie kilka sekund na odczytanie Państwa przekazu. Optymalizacja powierzchni oklejenia w połączeniu z atrakcyjną kreacją zapewnia naszym klientom wysokiej jakości usługę za rozsądną cenę. Zapraszamy do naszej galerii: OKLEJANIE POJAZDÓW

Tablica reklamowa informacyjna

Dodano: 2014-03-25 11:33:58
Powiększ

Tablice reklamowe, informacyjne, unijne

Zgodnie z przepisami obowiązek zamieszczania tablicy informacyjnej / tablicy reklamowej istnieje w przypadku, gdy całkowity koszt inwestycji przekracza odpowiednio 200 980,00 zł. Jednak gro naszych klientów decyduje sie na zewnętrzny nośnik reklamowy nawet przy znacznie mniejszych inwestycjach.

Nasza oferta obejmuje wykonanie różnorodnych konstrukcji stalowych i aluminiowych. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu najwyższą jakość wykonanych reklam i wydłużony czas ich użytkowania. 

 

Litery blokowe podświetlane

Dodano: 2014-03-20 12:19:27
Powiększ

Branding zewnętrzny - litery3D, kasetony, szyldy

neony, kasetony podświetlane, litery blokowe podświetlane - formy podświetlane, zarówno małe jak i wielkoformatowe, wykonywane z tworzyw sztucznych i aluminium, niemal nieograniczona gama kształtów.

Wczorajsza realizacja dla firmy MORIS z Chorzowa, do naszych zadań należało przygotowanie kreacji, wyprodukowanie oraz montaż logotypu na hali. Zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały, dzięki którym reklama jest idealnie podświetlona.  

Oklejanie pojazdów folią

Dodano: 2014-03-13 14:06:37
Powiększ

Oklejanie pojazdów - folia perforowana OWV

Reklama na samochodach to doskonały sposób promocji własnej firmy. Aby jej skuteczność była jeszcze większa, trzeba zoptymalizować grafikę i dostosować do rodzaju samochodu. W przypadku aut małych, takich jak samochody osobowe, czy samochody dostawcze typu VAN, ich powierzchnia jest dość niewielka i kanciasta, dlatego najlepiej zastosować folię wylewną na całej ich powierzchni lub folię typu OWV tylko na oknach. 

Logo styrodur, litery 3D

Dodano: 2014-03-12 11:30:19
Powiększ

Ekskluzywne logo w biurze

W jednym z katowickich klubów wykonaliśmy logo na ścianie wewnątrz lokalu. Połączenie liter przestrzennych z licem z białej plexi zagwarantowało ekskluzywny efekt mocno uwydatniony przy odpowiednim oświetleniu.

Litery blokowe, logo 3D

Dodano: 2014-03-11 13:14:04
Powiększ

Litery blokowe - Reklama na elewacji

Dobrze widoczny napis na budynku pozwala dostrzec oznaczenie siedziby przedsiębiorstwa lub firmy. Każdy klient może zamówić sobie logotypy, które dzięki współczesnym technologiom wytwarzania pozwalają na uzyskanie pożądanego ich kształtu czy sposobu oświetlania LED. Kluczowy jest jednak materiał, z którego zostaną wykonane litery blokowe. W Tarnowskich Górach połączyliśmy styrodur PCV oraz modułami LED.

Kaseton podświetlany Lotto

Dodano: 2014-02-14 12:52:05
Powiększ

Reklama wizualna, to naprawdę działa!

Nowa realizacja oznakowania placówki Lotto w Kielcach.

Prowadzenie reklamy wizualnej warto powierzyć agencjom reklamowym, które znają się na swojej profesji – w końcu mają lata doświadczeń na rynku i znajomość branży, co jest ich głównym atutem. Tylko dzięki temu reklama będzie efektywna, a nakłady na nią racjonalne. Pamiętajmy, iż zamawianie reklam w firmie początkującej, może nie skończyć się dobrze i nadszarpnąć Państwa wizerunek oraz narazić na wiele nieporozumień.


Litery podświetlane od tyłu

Dodano: 2014-02-05 15:24:48
Powiększ

Litery podświetlane z efektem hallo

Dla Firmy Rolnik w Mikołowie wykonaliśmy litery świecące na ścianę. Każda z liter jest odsunięta od ściany i doświetlona od tyłu wodoodpornymi modułami LED. Światło padające na elewację powoduje łunę świetlną, która przy odpowiednim dystansie pozwala na optymalne rozproszenie światła. Naszym zdaniem to jedno z bardziej efektownych rozwiązań, dobrze wyglądające zarówno w dzień jak i w nocy.

Balony reklamowe, dmuchańce

Dodano: 2014-01-21 14:34:42
Powiększ

Reklamy pneumatyczne, balony, dmuchańce

Reklamy pneumatyczne
Gigantyczne dmuchane reklamy zewnętrzne imitują produkt, usługę lub przedstawiają sam logotyp. Dzięki tej technologi możemy w bardzo szybki sposób zamontować nośnik reklamowy, jak i przeprowadzić jego demontaż. Nasza wczorajsza realizacja dla Salonu Play staneła pod Centrum Europa Centralna w Gliwicach.

Zobacz pozostałe realizacje:

Poprzednie [ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] [ 4 ] [ 5 ] [ 6 ] [ 7 ] [ 8 ] [ 9 ] [ 10 ] [ 11 ] [ 12 ] [ 13 ] [ 14 ] [ 15 ] [ 16 ] Następne

Agencja reklamowa Drukarnia REDEYE

kim jesteśmyWitamy na stronie Agencji Reklamowej Redeye! Od wielu lat staramy się wychodzić na przeciw oczekiwaniom wszystkich Klientów, nawet tych najbardziej wymagających. Dzięki naszym usługom, każda działalność może wyróżniać się w tłumie konkurencji, a tym samym zwracać uwagę potencjalnych klientów lub kontrahentów. Zaufały nam już rzesze małych i dużych firm w kraju i zagranicą, które dzięki naszym projektom mogą pochwalić się swoim wielkim sukcesem!

Dla Państwa stworzyliśmy zespół najlepszych w tej branży doświadczonych specjalistów z zakresu grafiki, wizerunku i reklamy, jednym słowem - grupę ludzi znających się na rzeczy. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie reklamy oraz druku, dysponując szeroką wiedzą oraz najwyższej jakości sprzętem. Idziemy z duchem czasu, dlatego ustawicznie podnosimy jakość naszych usług zgodnie z rozwojem techniki i technologii.

Jesteśmy producentem liter przestrzennych ze styroduru, pcv, plexi, aluminium, miedzi, liter chromowanych, a także podświetlanych. Zobacz nasze dotychczasowe realizacje
Czasami rozmiar ma znaczenie, wówczas przydają się pylony i totemy, dzięki którym z daleka można rozpoznać określoną lokalizację. Doskonale sprawdzają się tego typu konstrukcje w połączeniu z podświetleniem.

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f