Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Ulotki

Ulotki drukujemy zarówno w dużych jak i w niskich nakładach. Oferujemy druk ulotek o gramaturach od 80 g do 350 g! Pomożemy Państwu dobrać odpowiednią gramaturę w zależności od przeznaczenia ulotek. Odpowiednie uszlachetnienie ulotek (foliowanie, lakierowanie UV) powoduje, że mogą być stosowane jako elegancki folder !Oferujmy także projektowanie graficzne ulotek dobrze zaprojektowana i skomponowana ulotka to klucz do tego, aby spełniła swoją funkcję. Ceny projektów graficznych ulotek zależne są od formatu, ilości stron i ilości tekstów.
Prócz standardowych formatów ulotki takich jak: A4, A5, A6 czy DL, jesteśmy w stanie zaprojekować i wydrukować dowolny wymiar z dowolnym sposobem składania (bigowanie w dowolnym miejscu).

Najwyższą jakość wydruku gwarantuje druk offsetowy, dla niskich nakładów możemy zaproponować tańszą i szybszą technikę cyfrową na maszynie iGen3, która także nie odbiega znacząco od techniki offsetowej.

Zapytania ofertowe w sprawie druku oraz projektów prosimy kierować na wyceny@redeye.pl

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f