Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Litery przestrzenne

Jedną z efektownych form reklamowych są litery przestrzenne, dzięki którym wszelkie napisy wyglądają ciekawiej niż sam jednowymiarowy napis. Technologia produkcji liter przestrzennych umożliwia wykonanie liter o dowolnym kształcie, kolorze, sposobie świecenia, wymiarze, zgodnym z oczekiwaniem Zamawiającego. Litery 3D mogą być ozdobą, informacją i reklamą w jednym, przy zachowaniu estetycznego wyglądu.

Nasze realizacje wyróżnia doskonałe odwzorowanie projektów graficznych, również tych zawierających logotyp firmy Zamawiającego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakresie tworzenia liter i znaków przestrzennych oraz składania zapytań na wyceny@redeye.plOferujemy trzy rodzaje liter (znaków) przestrzennych. Litery przestrzenne wykonane z aluminium i pleksi (podświetlane od wewnątrz), litery przestrzenne ze styroduru malowanego oraz litery i znaki przestrzenne z aluminium (dibond). Wykonujemy zarówno pojedyncze litery, jak i zlecenia wykonania zestawu liter tworzących określoną treść.Z pewnością najtańszą formą są litery przestrzenne ze styroduru. Czas realizacji takiego zlecenia jest także bardzo krótki (nawet 2 dni).

Jednakże kiedy zależy Państwu na atrakcyjnym wyglądzie w ciemności warto zainwestować w litery podświetlane led. Charakteryzuje je bardzo wysoka niezawodność oraz niezwykle wyrazisty kolor świecenia.
Schematyczną budowę takiej litery przedstawiamy poniżej:

Zobacz więcej naszych realizacji liter przestrzennych w galerii

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f