+48 788-716-454

Kampanie billboardowe

Pomimo wielu sygnałów, iż bilboardy nie odnoszą tak wysokiej skuteczności jak inne formy reklamy, wciąż kampanie bilboardowe są popularne i chętnie organizowane. Duży format reklamy umieszczanej na bilbordzie pozwala na dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów zarówno tych jadących samochodem, autobusem, jak i idących piechotą wzdłuż traktu komunikacyjnego, przy którym umieszczone są bilbordy. Z naszej strony zapewniamy jak najlepsze lokalizacje bilboardów, w centrach miast, przy głównych skrzyżowaniach i punktach handlowych.
Proponujemy najlepsze rozwiązania w zakresie reklamy zewnętrznej oferując rozwiązania dopasowane do potrzeb i możliwości, także finansowych klienta. Organizujemy zarówno duże akcje ogólnopolskie, jak i mniejsze, o zasięgu lokalnym. Działamy szybko i sprawnie, a nasze kampanie outdoorowe zawsze odnoszą sukces.

W swojej ofercie posiadamy nośniki w każdym z miast w Polsce co stawia, że nasza oferta jest najbardziej atrakcyjna pod względem jakości. Klient ma możliwość wyboru nośników spośród wielu dostępnych, a zarazem chętnie doradzamy w kwestii doboru ilości, jakości i długości wynajmu konkretnych nośników, zapewniając przy tym maksymalizację efektywności kampanii.

W naszej ofercie znajduje się również wynajem nośników reklamowych na dłuższy okres, z przeznaczeniem na tablice kierunkowe. Jeżeli okaże się, że nie dysponujemy wolnym nośnikiem w wybranej przez Klienta lokalizacji, z pewnością dołożymy wszelkich starań, by znaleźć odpowiednią lokalizację pod zamówienie klienta. W naszej ofercie znajdują się kampanie rotacyjne, jak i poprzez wskazanie lokalizacji i wybór nośnika, dysponujemy także ofertami promocyjnymi na losowe wolne powierzchnie reklamowe, dzięki czemu zyskujecie Państwo tańszą reklamę o równie skutecznej sile.

Obsługujemy Klientów kompleksowo - od projektu do montażu oraz zbadania efektywności całej akcji. Co oznacza, iż zamawiając u nas kampanię outdoorową nie musicie się Państwo martwić o projekty graficzne, wydruki, montaż, czy też utrzymanie nośnika w należytym stanie podczas okresu emisji reklamy.
Wystarczy zadzwonić lub napisać, a my skontaktujemy się w celu ustalenia Państwa oczekiwań i przedstawienia oferty.

Firmy, które nam zaufały

f