Nasze realizacje
Nasze realizacje
telefon+48 (32) 767-83-16
telefon+48 (32) 72-996-27
mail wyceny@redeye.pl

Kasetony

Każda siedziba firmy, punkt usługowy, jak i handlowy wymagają odpowiedniego oznakowania. Najpopularniejszym jest szyld będący dwustronną powierzchnią ekspozycyjna montowaną prostopadle do elewacji obiektu. Konkurencyjną formę zapewnia kaseton, który posiada co prawda pojedynczą powierzchnię ekspozycji, jednakże umieszczony bezpośrednio nad witryna sklepową, czy na budynku siedziby firmy stanowi doskonałą reklamę lokalizacyjna. Cechą charakterystyczna kasetonu poza równoległym montażem do elewacji obiektu jest jego wewnętrzne podświetlenie.

Szyldy i kasetony zamawiane w naszej firmie wykonywane są w kształcie i wymiarach dostosowanych do wymogów Klienta. Grafika powierzchni ekspozycyjnych może zostać uzyskana przy pomocy folii samoprzylepnej, plexiglasu, liter przestrzennych o określonej grubości np. 3 cm, bądź kolorowego wydruku na bezbarwnej folii samoprzylepnej.

Powierzchnie boczne szyldów i kasetonów wykonane są z profili aluminiowych lub plexiglasu. W zależności od wielkości kasetonu boczne powierzchnie mogą być także użyte jako powierzchnia reklamowa. Dzięki nowoczesnym technologiom możliwe są również kasetony w oryginalnych kształtach, jak chociażby trójkątne.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo: kasetony prostokątne płaskie, kasetony jednostronne i dwustronne, pylony i totemy, itd.kasetony jednostronne i dwustronne
dostępne profile: 10 cm, 14 cm, 16 cmCeny kasetonów uzależnione są od jego wielkości, sposobu podświetlenia, wykonania itp. Prosimy o kontakt mailowy wyceny@redeye.pl


Zobacz przykłady wykonanych przez nas kasetonów

Agencja reklamowa REDEYE, Piekary Śląskie ul. Szmaragdowa 2, + 48 (32) 767-83-16

Strona nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Pomimo największej staranności w opracowaniu informacji nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają błędów lub nieścisłości, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji.

Polityka prywatności

f