+48 788-716-454
wyceny@redeye.pl

Blog - czytaj więcej

Reklama zewnętrzna firmy

2011-07-25 14:42:36

Reklama zewnętrzna w obrębie siedziby firmy jest bardzo istotnym elementem, który nie tylko zwiększa widoczność i zauważalność, ale także w znakomity sposób buduje profesjonalny wizerunek firmy. Z elementów najczęściej stosowanych jako reklama zewnętrzna są kasetony reklamowe, często są one podświetlane od tyłu lub z zewnętrznego źródła znajdującego się kilka lub kilkanaście metrów od kasetonu.


kasetony reklamowe

kasetony do sklepu

Dzięki takiemu rozwiązaniu reklama jest bardzo dobrze widoczna także w nocy, co pozwala jej reklamować firmę, produkty lub usługi znacznie dłużej. Bardzo często w przypadku różnego rodzaju firm zajmujących większą powierzchnię np. z parkingiem lub znajdujących się przy drodze wykorzystywane są flagi z nadrukiem loga firmy, ze względu na fakt, że flagi są reklamą ruchomą (ze względu na wiatr) w rzadkich przypadkach możemy spotkać flagi także z danymi adresowymi.

flagi reklamowe

Korzystanie z wszystkich możliwych elementów wizualizacyjnych na zewnątrz firma nie tylko zyskuje dodatkową skuteczność reklamy, ale także i pozytywnie wpływa na kreowania całego wizerunku firmy, zwłaszcza jeżeli jest on wykonany profesjonalnie, a elementy reklamowe są spójne.rdo:

f